Paylaş
Hakkımızda

DreamOn Design Studio

İki ve Üç boyutlu mimari çizim ve tasarım alanında profesyonel ekibiyle, gerçekçi görsel tasarım ve sununlar ,kaliteli çizim ve uygulamalar ile hizmet vermektedir. 2014 yılında kurulan ofisimiz , Yurtiçi ve yurt dışında bir çok projenin taşeronluğunu üstlenmiştir. Amacımız, tasarımları en doğru teknik ile en ince detaylarına çizip ve çarpıcı görsellerle projeleri etkileyici bir hale getirmek ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

Sizlerle daimi fikir alış verişi çerçevesinde sürdürdüğümüz projelerimizde profesyonel tasarım ve teknik çizim ekibimizin profesyonel çalışması ile yüksek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak ilk amacımızdır. Yat ,ev ,ofis ,bina ve benzeri mekanların ve tasarımlarının yapılması ,imalat çizimlerinin hazırlanması,Uygulama ve takibi ekibimizce profesyonel olarak yürütülmektedir. Projelerimizde sade bir mobilyadan ,yat tasarımına,ev ve ofis tasarım ve çizimlerine kadar hepsinde aynı özen ve özveriyle çalışıyoruz.

Projelerinizde sonuç odaklı istediğiniz tasarım, zaman ve bütçeye uygun bir çözüm ortağı arıyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Portfolyo